خواص عرق نعنا فلفلی و بارهنگ برای لاغری

ویژگی ها و خواص بی نظیر و ضد میکروبی عرق نعنا فلفلی و بارهنگ سبب شده است تا امروزه به عنوان یک تسکین دهنده ی درد معده مصرف شده و با هضم غذا برای لاغری موثر عمل کند. با توجه به اینکه تنها یکی از خاصیت های بارهنگ و نعنا فلفلی برای لاغری می باشد، در طب سنتی به خواص بیشمار آن اشاره شده است و می تواند به عنوان یک درمان خانگی مورد استفاده قرار بگیرد.

عرق نعنا فلفلی

خواص اعجاب انگیز گیاه نعنا فلفلی سبب شده است تا از عصاره و اسانس این گیاه نیز در پیشگیری از بسیاری مشکلات و ایجاد تاثیر مثبت استفاده شود. برای رسیدن به تناسب اندام و وزن دلخواه می توانید از دانه ی خیس شده بارهنگ استفاده کنید و از خواص دیگر آن نیزدر کنار لاغری بهره مند شوید.

می توان گفت که عرق این گیاه دارای خاصیتی آرام بخش بوده و برای تسکین درد های موضعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که البته توصیه می شود که به صورت دوره ای برای درمان از این عرق طبیعی استفاده کنید.

کاهش چشمگیر حالت تهوع بیماران باعث شده تا مصرف این عصاره افزایش پیدا کند. عرق نعنا فلفلی یک ماده ی خلط آور است که در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود.

یک روش خوب برای بهره گیری از خواص گیاه نعنا فلفلی استفاده از عرق آن است که با توجه به شواهد علمی دارای اثرات فوق العاده در درمان بسیاری از بیماری ها می باشد. نعنا فلفلی نیز به دلیل اینکه سرشار از فیبر بوده می تواند علاوه بر لاغری به سوء هاضمه نیز کمک کند، عملکرد این گیاه دارویی به جهت کاهش اسپاسم های روده در پیشگیری از سرطان روده ی بزرگ نقش مهمی داشته است.

خواص عرق نعنا فلفلی برای لاغری

این عرق بی نظیر و معطر دارای جایگاه ویژه ای در طب سنتی و درمان های طبیعی بوده و مصرف آن به دلیل دارا بودن ارزش تغذیه ای توصیه می گردد. از جمله خواص عرق نعنا فلفلی که آن را به یک ماده ی محبوب تبدیل کرده است تاثیرات آن برای لاغری می باشد، این محصول به دلیل عملکردی موثر در کاهش اشتها می تواند منجر به کاهش وزن و در نتیجه لاغری شود و با هضم سریع غذا به سوزاندن کالری های اضافی کمک کند.

این محصول به عنوان یک داروی مفید و اثر بخش عمل کرده و باعث تقویت سیستم اعصاب می شود، طبع گرم این گیاه به کاهش درد های رایج کمک می کند.

خواص عرق نعنا فلفلی

از برگ ها و ساقه ی گیاه نعنا عصاره ای به دو صورت روغن و همچنین عرق نعنا تهیه می کنند که در واقع یک مایع غلیظی بدست می آید که خواص این گیاه را دوچندان می کند. خواص بی نظیر و تاثیر گذار عرق نعنا فلفلی در طی مدت کوتاهی پس از استفاده ی آن قابل مشاهده بوده و می تواند در افزایش راندمان در طول روز کمک کند.

عرق بدست آمده از این گیاه دارای طعمی مطلوب و خنک بوده و از مقداری تندی و عطری خوش برخوردار می باشد، توصیه می شود تا هیچوقت با معده ی خالی عرق نعنا فلفلی را مصرف نکنید.

برای خوشبو کردن دهان می توانید یک قطره از این عرق پر خاصیت را بر روی قند بچکانید و در دهان قرار دهید به دلیل اینکه نعنا فلفلی خواص ضد میکروبی قوی دارد می تواند از تجمع میکروب ها در دهان و لثه شما جلوگیری کند. خاصیت ضد التهابی آن نیز کمک می کند تا مانند مسکنی برای درمان درد ها عمل کند تنها کافی است به صورت مصرف موضعی، این عصاره را بر روی محل مورد نظر ریخته و ماساژ دهید.

عرق نعنا فلفلی و بارهنگ

یک نوشیدنی جادویی و اثر بخش برای رفع مشکلات گوارشی و لاغری تضمینی جوشانده بارهنگ با مقداری عرق نعنا فلفلی می باشد که به عنوان معجونی بی نظیر بوده که توصیه می شود در برنامه غذایی جای داده شود.

این ترکیب برای موارد مختلف دیگری مانند رفع یبوست و نفخ مورد استفاده قرار می گیرد و در دفع سموم از بدن نیز تجویز می شود. طبع گرم نعنا فلفلی در کنار طبع سرد بارهنگ در این معجون باعث شده تا این ترکیب متعادل و بی ضرر برای درمان عفونت روده و رفع نفخ استفاده شود.

عرق نعنا فلفلی در بارداری

دوران بارداری و شیر دهی از جمله دوران مهم در زندگی می می باشد که باید با دقت در تغذیه سپری شود بنا بر تحقیقات انجام شده توصیه می گردد عرق نعنا در بارداری مصرف نشود زیرا احتمال سقط جنین را افزایش داده و رحم را تحریک می کند. مصرف این عصاره ی خوراکی در این دوران می تواند شما را با عوارضی مواجه نماید و پیشنهاد می شود در صورت مصرف حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

عرق نعنا فلفلی برای معده

با توجه به گستردگی خواص عرق نعنا فلفلی، اغلب پزشکان تغذیه نیز سفارش به مصرف آن می کنند. از این عرق دارویی می توان برای معده و بهبود بیماری های سیستم گوارش نیز بهره برد.

عرق نعنای فلفلی برای معده بسیار مفید بوده و در نتیجه بازده ی مناسب از این طریق می تواند در خوشبویی دهان نیز نتیجه بخش باشد و بهترین زمان اثربخشی برای مصرف این عرق دارویی صبح ها بوده و به صورت موضعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که افرادی که از رفلاکس معده رنج می برند باید از مصرف این محصول خودداری نمایند.

عرق نعنا فلفلی قیمت

فاکتورهای مختلف تاثیرگذاری در میزان قیمت عرق نعنا فلفلی وجود دارد که از مهمترین آن باید به درصد خلوص محصول و تازگی آن اشاره کرد. به دلیل تقاضای بسیار و متعددی که در بازار از این محصول صورت گرفته است عرق نعنا در سطوح کیفی مختلف در بازار عرضه می شود.

در واقع میزان مرغوبیت محصول رابطه ی مستقیمی با درصد و میزان خلوص داشته و بسته به حجم خرید نیز می تواند با قیمت کمتری ارائه شود؛ در خرید عمده می توانید در ازای پرداخت مبلغی کمتر میزان بیشتری از محصول را دریافت نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از روش غیر مستقیم و اینترنتی می باشد زیرا با استفاده از این روش از دخالت دلالان و واسطه ها جلوگیری شده و به راحتی می توانید با خریدی مقرون به صرفه روبرو شوید.

مجموعه ی ما با ارائه ی عرق نعنا فلفلی درجه یک و طبیعی با درصد خلوص بالا و همچنین ایجاد یک رابطه مستقیم بین تامین کننده و مشتری از طریق این وب سایت، پرداخت قیمتی منصفانه را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.