عرق نعناع کوهی سنگین

یکی از پرطرفدارترین گیاهان کوهی که دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری می باشد نعناع می باشند. عرق نعناع محصولی بدست آمده از نعناع می باشد که شما با استفاده از آن شر سرفه های سنگین خلاص می شوید.

نعناع گیاهی می باشد با طبع گرم و خشک که مصرف آن به شکل تازه و خشک شده امکان پذیر می باشد. نعناع گیاهانی هستند از تیره ی نعناعیان که دارای برگهای نیزه ای و دوکی شکل به طول سه الی شش سانتی متر هستند این گیاه برخلاف پونه دارای کرکهای بسیاری کمی می باشد.عرق نعناع کوهی

عرق نعناع کوهی

امروزه استفاده از عرقیجات علی الخصوص عرق نعناع کوهی بسیار توصیه می شود زیرا این عرق دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری می باشد که عبارتند از:

  1. عرق نعناع موثر در درمان آسم

از آنجایی که نعناع گیاهی می باشد با خاصیت آرام بخشی مصرف آن برای افرادی که مبتلا به آسم هستند مفید می باشد زیرا باعث انسداد در لوله ی بینی می شود و افرادی که دچار آسم هستند می توانند با استفاده از آن عمل تنفس را بهتر انجام دهند فقط توجه داشته باشید مصرف بیش از حد این عرق موجب سوزش بینی و معده می شود.

  1. عرق نعناع موثر در هضم بهتر غذا

عرق نعناع دارای خواص پاک کنندگی و سم زدایی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن از به وجود آمدن هرگونه التهاب در معده جلوگیری کرد همچنین بنابر خاصیت پاک کنندگی کامی که عرق نعناع  انجام می دهد فرایند هضم غذا را تقویت می کند.

  1. عرق نعناع موثر در کاهش وزن

بسیاری از افراد هستند که از اضافه وزن خود رنج می برند عرق نعناع بنابر خواصی که دارد می تواند میزان چربی سوزی بدن شما را بیشتر کند کاهش چربی عاملی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش وزن داشته باشد.

  1. عرق نعناع موثر در سلامت پوست

عرق نعناع بنابر خواص ضد خارش و ضدعفونی کنندگی که دارد منجر به تمیز شدن پوست شما می شود و شما با استفاده از آن می توانید پوستی سالم داشته باشد.فروش عرق نعنا

مصرف عرق نعناع می تواند تا حدودی در پیشگیری و درمان عفونتهای پوستی موثر واقع شود همچنین مصرف عرق نعناع در درمان زخمهای ناشی از گزش حشرات هم موثر می باشد.

  1. عرق نعناع موثر در تقویت کید

مشکلاتی کبدی از جمله کبد چرب یکی از مشکلاتی می باشد که امروزه اکثر افراد به آن دچار هستند و از وجود آن رنج می برند نعناع بنابر خواصی که در آن نهفته است در درمان و پیشگیری مشکلات کبدی موثر است و با مصرف آن می توانید کبد خود را تقویت کیند.

  1. عرق نعناع موثر در درمان مشکلات ریوی

عرق نعناع از دسته عرقیجاتی می باشند که برای دفع رطوبتهای ریوی و مجاری تنفسی مفید هستند و مصرف آن می تواند در رفع گرفتگی  ریه و نایژه موثر واقع شود.

رایحه ی عرق نعناع می تواند ریه شما را پاکیزه کند و عمل تنفس شما را آسان کند همچنین بنابر خواص ضد باکتری و ضد التهابی که دارد می تواند به کاهش التهابات موجود در ریه کمک بسزایی کند.

  1. عرق نعناع موثر در سلامت دهان

از آنجایی که نعناع دارای خواص ضد باکتری می باشد مانع از رشد هرگونه باکتری در دهان و زبان می باشد و همچنین به دلیل خوشبو کنندگی که دارد در تهیه خمیر دندانها و دهان شویه ها از آن استفاده می شود.

  1. عرق نعناع موثر در تقویت حافظه

عرق نعناع به عنوان یک محرک بسیار قوی برای ذهن شناخته شده است به همین خاطر پزشکان به افرادی که دچار آلزایمر شده اند توصیه می کنند از عرق نعناع استفاده کنند و با استفاده از آن حافظه ی بلند مدت و هوشیاری خود را تقویت کنند.

مواردی که در این قسمت بیان شد تنها چند نمونه از خواص عرق نعناع کوهی می باشد در ادامه سایر خواص عرق نعناع کوهی را برای شما بیان می کنیم.عرق نعناع

عرق نعنا سنگین چیست

شاید شما تا به حال اسم عرق نعنا سنگین را نشنیده باشید و برای شما سوال پیش بیایید که عرق نعناع سنگین چیست؟ عرق نعناع محصول بدست آمده از گیاه نعناع می باشد که بنابر ویتامینها و مواد معدنی که در آن نهفته است خواص فوق العاده ای دارد.

نفخ معده یکی از مشکلاتی می باشد که مردم با تغییر آب و هوا و یا خوردن غذاهای نفخ آور به آن دچار می شوند و از وجود آن بسیار رنج می برند عرق نعناع می تواند بنابر خواصی که در گیاه نعناع نهفته است در درمان نفخ موثر واقع شود.

سرماخوردگی یکی از بیماریهای می باشد که در آن دوره به دلیل سرفه ها ی پی در پی ماهیچه های گردن دچار مشکل می شوند عرق نعناع خواصی دارد که مصرف آن می تواند در تقویت ماهیچه های شما موثر واقع شود.

عرق نعناع شیشه ای

اگر به فروشگاه ها رفته باشید مشاهده کرده اید که بسته بندیهای مختلفی برای عرق نعناع بکار می رود بسته بندی شیشه ای یکی از بهترین و پرفروش ترین آن می باشد. لازم به ذکر است که بدانید آنزیمهای موجود در عرق نعناع در پیشگیری از انواع سرطانها موثر می باشند.

عرق نعناع صنعتی

یکی از منحصربه فردترین خواصی که می توان برای عرق نعناع صنعتی نام برد خاصیت ضد اسپاسمی می باشد که موثر در کاهش دردهای دوره ی قاعدگی می باشد و مصرف آن می تواند دوره قاعدگی را برای شما آسانتر کند.

عرق نعناع یکی از عرقهایی می باشد که مصرف آن می تواند از ایجاد پلاکت در شریانها جلوگیری کند و به موجب آن جریان خون و همچنین فشارخون تا حدودی بهبود یابد اما بهتر است افرادی که دچار فشار خون بالا هستند از خوردن این عرق با غلظت بالا و همچنین در مقدار بالا خودداری کنند زیرا مصرف آن به مقدار زیاد اثر منفی بر فشار خون می گذارد و موجب ایجاد تپش قلب هم می شود.

عرق نعناع دیجی کالا

همانطور که در سایتهای گوناگون از جمله دیجی کالا مشاهده کرده اید عرق نعناع بر اساس غلظت و کیفیتی که دارد دارای قیمتهای متفاوتی می باشد.فروش عرق نعنا

مراکز خرید ما عرق نعناع را با بهترین کیفیت و مرغوبیت تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی با کمترین قیمت عرضه می کند. اگر که خواهان این محصول بی نظیر هستید فرم درج شده در وب سایت ما را تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس گرفته و سفارش شما را با کمترین قیمت ممکن ثبت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.