دادن عرق نعناع به نوزاد

یکی از کارهایی که از گذشته تا به امروز مادربزرگها برای نوزادان انجام می دهند، دادن عرقیات از جمله عرق نعنا به نوزاد است و آنها بر این باورند که این عرقیات به دلیل داشتن خواص مفید می توانند از بیمار شدن نوزاد و سرد شدن مزاج آن جلوگیری کنند.

عرق نعنا

عرق نعنا نوزاد

اگر به یک کودک تازه متولد شده بیش از اندازه عرق نعنا داده شود موجب می شود تا نوزاد دجار بیماری زردی شود و بیماری زردی به دلیل مصرف زیاد گرمیجات در دوران بارداری توسط مادر و انتقال خاصیت گرم خوراکیهای از طریق شیر به نوزاد به وجود می آید پس بایدتوجه داشت که مادران باید در دوران بارداری بسیار مراقب باشند و با مصرف گرمی زیاد موجب بیمار شدن کودکان خود نشوند همچنین اگر کودکی بعد از تولد دچار بیماری یرقان بود باید زیر نور مهتابی مخصوص قرار بگیرد و از عرقیات سرد برای آن استفاده شود.

اگر بیماری زردی در نوزادان جدی گرفته نشود موجب می شود که این بیماری تمام خون و بدن کودک را فرابگیرد و تنها راه برای درمان نوزاد و نجات دادن آن از مرگ حتمی عوض کردن خون کل بدن آن می باشد.

دادن عرق نعناع به نوزاد نی نی سایت

باید توجه داشت که برای درمان هر بیماری در کودکان هرچه کمتر از داروهای شیمیایی استفاده شود بهتر است به طور مثال دادن عرق نعنا به نوزاد به اندازه مناسب در نی نی سایت ذکر شده اما بهترین راه این است که قبل از اقدام به این کار حتما با پزشک و متخصص نوزادان مشورت نمایید تا نوزاد شما آسیب نبیند و دچار مشکلات متعددی نشود.

حساسیت نوزاد به عرق نعناع

هر نوزادی بعد از تولد ممکن است به یک سری از خوراکیها یا فصلها و یا غیره حساسیت نشان دهد برای مثال می توان حساسیت نوزاد به عرق نعنا که یکی از رایج ترین موارد دیده شده در بین کودکان تازه متولد شده است را نام برد.

بعضی از این حساسیتها می تواند به دلیل مصرف خوراکیها باشد و در درون بدن اثر بگذارد اما بعضی از موارد وجود دارند که از طریق راه تنفسی باعث ایجاد حساسیت افراد می شوند برای مثال گرده گلها در فصلهای خاصی مانند بهار و پاییز موجب ایجاد حساسیت در اکثر افراد می شوند اما بعضی از خوردنی ها مانند پودر فلفل و یا مغز گردو از طریق اثرگذاری بر روی آنتی ژنهای بدن موجب بروز رفلکسهای آلرژن می شوند.

عرق نعنا

عرق نعنا رفلاکس نوزاد

مادرانی که می بینند کودکان آنها بعد خوردن شیر و سرلاک استفراغ می کنند می توانند یا مصرف عرق نعنا رفلاکس معده نوزاد خود را کمتر کرده و باعث شوند تا دیگر کودک عمل بالا آوردن را انجام ندهد همچنین کودکانی که شیر مادر را نمی خورند و از شیرهای گاو یا گوسفند تغذیه می کنند امکان دارد که دچار دل درد شوند و این به دلیل سنگین تر بودن مواد مهدنی موجود در شیر حیوانات نسبت به شیر مادر است که مادران باز هم می توانند با استفاده از عرق نعنا این دل درد را کاهش دهند.

عرق نعنا کولیک نوزاد

همه ما می دانیم که خوراکیها و یا عرقیاتی که به روش صنعتی تولید می شوند دارای نگهدارنده و اسانسهای مخصوصی می باشند پس بهتر است بجای عرق نعنا صنعتی از کولیک برای نوزاد استفاده شود زیرا این داروی خوراکی حاوی نعنا بوده و تمام اثرات مفید آن را به بدن نوزاد می رساند.

عرق نعنا میشه به نوزاد داد

سوال اکثر خانمهایی که به تازگی مادر شده اند مخصوصا مادرانی که اولین بچه آنها به دنیا آمده و تجربه ای در زمینه نوزادان ندارند این است که عرق نعنا میشه به نوزاد داد؟ پاسخ این سوال بله هست اما بهتر است به این مسئله توجه نمایید که نوزاد با یک فرد بالغ متفاوت است و مقدار مصرف عرقیات برای کودکان با افراد بزرگسال تفاوت دارد پس باید به نوزادان مقدار خیلی کمی از این عرق داده شود زیرا ممکن است مقدار زیاد آن اثرات جبران ناپذیری بر بدن او بگذارد.

از طرفی دیگر ممکن است به دلیل وجود اسانس نعنا در عرق نعناهایی که به روش صنعتی تولید شده اند بدن کودک و نوزاد از خودش حساسیت نشان دهد پس بهتر است از نوع ارگانیک آن استفاده نمایید.

عرق نعنا نوزاد نی نی سایت

برای بهره بردن از خاصیت عرق نعنا در زمان دل درد شدن نوزاد بر اساس نظر نی نی سایت باید عرق را به وسیله قاشق یا سرنگ به کودک خوراند اما این کار تنها راه نیست و راه های دیگری جهت رساندن فایده نعنا و عرق آن به بدن نوزاد وجود دارد برای مثال زمانی که مادر این عرق را مصرف کند خاصیتهای این نوشیدنی به شیر مادر منتقل می شوند و مادر با شیر دادن نوزاد می تواند این اثرات را به کودک انتقال دهد و موجب شود تا دل درد کودک بهبود یابد.

پس متوجه شدیم که اگر مادر خوراکیهایی را بخورد و یا نوشیدنیهایی را مصرف کند اثرات آنها از طریق شیر مادر به نوزاد و کودک منتقل می شود پس بهتر است کسانی که در دوران شیردهی هستند به تغذیه خود توجه بسیاری داشته باشند و مواد غذایی که ممکن است برای بدن کودکشان مضر باشد را مصرف نکنند.

عرق نعنا

عرق نعناع برای نوزاد 2 ماهه

بعضی از نوشیدنیها و خوراکیهای گیاهی برای تمامی سنین مناسب و مفید است برای مثال عرق نعنا هم برای یک نوزاد 2 ماهه و هم برای یک انسان بالغ 60 ساله می تواند اثرات مثبتی داشته باشد هرچند که مصرف زیاد آن هم به همین صورت برای تمامی سنین می تواند مضر باشد.

مادران و مشتریانی که به دنبال عرق نعنای تولید شده به روش ارگانیک هستید می توانید با مراجعه به سایت ما محصول مورد نظر را مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهید.

فقط لازم است وارد سایت ما شوید و محصولات را مشاهده نمایید سپس اگر سوالی داشته باشید می توانید با مشاوران ما ارتباط گرفته و تمام ابهامات خود را مطرح نمایید تا آنها بتوانند با راهنمایی درست به شما در انتخاب محصول و همچنین در روش استفاده آن کمک نمایند سپس محصول خود را با اطلاعات کامل انتخاب نمایید و تعداد درخواستی خود را وارد کنید تا سفارش شما در اسرع وقت و در کمترین زمان درب منزل به دست شما برسد.

توجه داشته باشید که با خرید تعداد زیاد این محصول و سفارش عمده آن می توانید تخفیف قابل توجهی از ما دریافت کرده و خرید مقرون به صرفه تری داشته باشد.

عرق نعنا یک لیتری عطارین سایت ما یکی از معتبر ترین مراکز عرضه و پخش عرق نعنا می باشد که در تمامی زمینه ها به مشتریان کمک می کند تا بررسی کنند و از انتخاب خود راضی باشند.

عرق نعنا

همچنین تمامی محصولات موجود در سایت ما دارای تاریخ تولید و انقضا می باشند و این موارد بر روی بسته بندی آنها ثبت گردیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.