5 مدل از شامپو بدن بچه اکتیو که خاصیت نرم کنندگی دارند!

شامپو و ژل شستشوی بدن / دوش دو دسته اصلی از محصولات پاک کننده مراقبت شخصی هستند. شامپوها به طور خاص برای تمیز کردن و مراقبت از مو طراحی شده اند، در حالی که شستشوی بدن یک صابون مایع است که برای پاکسازی بدن مناسب است.

بیشتر شامپو بدن بچه اکتیو تجاری و شوینده های بدن به صورت کرم یا ژل ساخته می شوند. آنها امولسیون یا ژل آب و پایه مواد شوینده با مواد کاربردی اضافه شده هستند.

از آنجایی که شکل یا بافت شامپوها و شوینده های بدن کرم یا ژل است، بسیاری از افراد ممکن است به اشتباه یکی را به عنوان دیگری استفاده کنند.

اگرچه برخی از اجزای مشابه در داخل هر دو فرمولاسیون وجود دارد، اما تفاوت های زیادی از نظر یک فرمول دهنده مراقبت شخصی وجود دارد.

اولین تفاوت هدف آنهاست مو در واقع یک نوع تغییر یافته از پوست است تفاوت اصلی بین مو و پوست این است که پوست اساساً یک اندام زنده است که به طور مکرر بیرونی ترین لایه خود را جایگزین می کند. در مقابل، مو اساساً ماده مرده ای است که از چند سلول زنده در عمق سطح پوست به دست می آید.

شاید دوست داشته باشید که بدنتان را با همان صابون صاف و معطری که از کودکی استفاده می‌کردید، تمیز کنید، یا شاید نتوانید بدون کف کردن با یک لوفا همراه با ژل شستشوی بدن احساس تمیزی کامل کنید.

اما آخرین باری که پرسیدید وفاداری صابون دوش شما کجاست، چه زمانی بود؟

هر روش شستشو مزایا و معایب خود را دارد. این مقاله به شما کمک می کند تا بفهمید که آیا زمان آن رسیده است که در جنگ بین سادها طرف دیگر را تغییر دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.